V nemocnici sa o dcérku starali, akoby bola ich vlastná

Galéria

Poďakovanie pre kolektív pracovníkov Kliniky detskej neurológie LF UK a Národného ústavu detských chorôb poslala Mirka Holzarová.

Chcela by som sa poďakovať z celého v prvom rade celej Klinike detskej neurológie – od sanitárok, učiteliek, sestier, lekárov – ozaj úplne celej klinike za ich prístup a záchranu mojej jedinej dcérky Natálky. Rovnako nechcem zabudnúť ani na DKAIM, kde dcérka tiež nejaký ten čas pobudla, tiež personálu KDP a všetkým za starostlivosť o dcérku.

Žiaľ, minulý rok v júni sa z mojej zdravej dcérky stalo dieťa ležiace na lôžku, ktoré potrebovalo 24 hodinovú starostlivosť. Na KDN sme strávili dlhé mesiace, pre mňa to boli mesiace strachu, neistoty, proste najhoršie mesiace. Trvalo istý čas, pokým dcérke určili diagnózu a po nej prišiel šok. Táto choroba má veľmi rýchly priebeh a bezmocnosť ma ubíjala. Ďakujem im za všetko, za ich ľudský prístup, ochotu, boli mi oporou, aj keď niekedy to ozaj so mnou nemali ľahké. Vďaka nim je moje dievčatko z najhoršieho vonku a opäť si užívame spoločné chvíľky, aj keď nás čaká ešte dlhá cesta, ale ja som vďačná za to, že dcérku mám doma a napreduje. A verím, že už nikdy, ale naozaj nikdy, nezažijem takéto obdobie.

VEĽKÉ ĎAKUJEM

Viac článkov z kategórie