POĎAKOVANIE

 

Niekedy sa úraz stane tak, že by to nikoho ani nenapadlo. Bol to aj prípad Simonky, ktorá sa pri prechádzke nešťastne pichla konárom do oka. Jej ocino Michal, by rád poďakoval celému tímu, ktorý mal Simonku na starosti, zvlášť by však chcel poďakovať našej pani doktorke MUDr. Martine Mišánikovej z Kliniky detskej oftalmológie.

„Pani doktorka bola nesmierne milá, vnímavá, tolerantná na moje vystrašené otázky. Dcéru Simonku si vedela tak perfektne naviazať, že absolútne spolupracovala a to bez najmenšieho zaváhania. Pani doktorka pôsobila nesmierne pokojne, vyžarovala z nej pozitívna energia a nálada a cítili sme sa vynikajúco. Človek si môže kdekoľvek priplácať drahé súkromné kliniky, vždy je to o ľuďoch a nie peniazoch a vaša pani doktorka, je toho príkladom. Rovnako by som chcel poďakovať aj sestričke, jej meno som však nevypátral. Simonka celou cestou z nemocnice namiesto plaču len veselo „švitorila“, že aká bola pani doktorka a sestrička super. Ešte raz veľká vďaka.“

Michal B.

Milý pán Michal, veľmi pekne ďakujeme za vaše povzbudivé slová a aj za to, že ste si našli čas a napísali nám. Pani doktorka a aj sestrička posielajú Simonke pozdrav.

Viac článkov z kategórie