KVALITNÁ NEMOCNICA VĎAKA TECHNOLÓGIÁM

Neoddeliteľnou súčasťou poskytovania zdravotnej starostlivosti v každej nemocnici sú aj informačné technológie. Kvalitné vybavenie výpočtovej techniky je dôležité pre každé oddelenie nemocnice. Preto Národný ústav detských chorôb privítal pomoc od spoločnosti Siemens Healthineers Slovensko vo forme 15 PC LCD monitorov.

„Darované monitory nahradia na prevádzkach tie, ktoré majú už pár rokov práce za sebou. Netreba ani zdôrazňovať, že výpočtová technika je každým rokom kvalitnejšia, čiže samozrejme, že z obmeny staršej výpočtovej techniky za novšie modely sa tešíme.“ Povedal riaditeľ Národného ústavu detských chorôb MUDr. Peter Bartoň

„Naša spoločnosť sa snaží podporovať poskytovateľov zdravotnej starostlivosti na Slovensku aj prostredníctvom social responsibility aktivít. K zvýšeniu komfortu práce zdravotníckych pracovníkov prispieva tiež kvalitné technologické vybavenie súvisiace s administratívnymi činnosťami. Aj preto sa naša spoločnosť rozhodla darovaním PC monitorov podporiť občianske združenie Národného ústavu detských chorôb. Darované monitory nahradia niektoré staršie, ktoré sa využívajú v ambulanciách a dúfame, že pozdvihnú úroveň týchto pracovísk v nemocnici, aby sa lekári mohli ešte lepšie sústrediť na svojich malých pacientov“, uvádza Solik Vladimir, výkonný riaditeľ Siemens Healthineers Slovensko.

Viac článkov z kategórie