ZDRAVOTNÍCKY ZÁCHRANÁR – OUP

Miesto výkonu práce:
Limbová 1, 833 03 Bratislava
Ponúkaná hrubá mzda:
Od 1 409 EUR/mesiac mesačná mzda s pohyblivými príplatkami podľa počtu odpracovaných zmien od 2200,-€ až do 2750,- €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná ošetrovateľská starostlivosť o deti a mladistvých na ambulantnom pracovisku Oddelenia urgentného príjmu.
Triage pacientov na odborné pracoviská urgentného príjmu, ošetrovateľské činnosti pri vyšetrení a ošetrení akútnych stavov v chirurgických a nechirurgických ambulanciách oddelenia urgentného príjmu.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • náborový príspevok 1000,- €;
  • osobné ohodnotenie a odmeny podľa náročnosti práce a služieb;
  • skrátený pracovný čas;
  • týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy ;
  • možnosť poskytnutia ubytovania;
  • stravovanie v jedálni NÚDCH (1,20 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.;
  • príspevok na rekreáciu;
  • práca v kolektíve špičkových odborníkov;
  • možnosť rozvíjať sa profesne aj osobnostne v tíme;
  • podpora ďalšieho vzdelávania;
  • rôzne firemné benefity, Multisport karta.

Informácie o výberovom konaní

Upozorňujeme záujemcov o pracovnú pozíciu, že budeme kontaktovať iba tých záujemcov, ktorí spĺňajú požadované vzdelanie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícky záchranár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • citlivý prístup orientovaný na pacienta a jeho rodinu;
  • flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť;
  • zodpovednosť a spoľahlivosť;
  • korektnosť a lojálny prístup k zamestnávateľovi;
  • ochota spolupracovať v tíme.

Maximálna povolená veľkosť súboru je 1 MB. Povolený formát .pdf, .doc a .docx.