SESTRA NA ODDELENIE URGENTNÉHO PRÍJMU (OUP)

Miesto výkonu práce:
Limbová 1, 833 03 Bratislava
Ponúkaná hrubá mzda:
Mesačná mzda spolu s pohyblivými príplatkami podľa počtu odpracovaných zmien od 2200 € až 2700 €.
Dátum nástupu:
asap

Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 318 EUR/mesiacZákladná mzda od 1318,-€ do 1891,-€ podľa dosiahnutého vzdelania a odbornej praxe + odmeny, osobný príplatok a ostatné pohyblivé príplatky; Mesačná mzda spolu s pohyblivými príplatkami podľa počtu odpracovaných zmien od 2200 € až 2700 €.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– odborná ošetrovateľská starostlivosť o deti a mladistvých na oddelení urgentného príjmu;

– triedenie pacientov a ošetrovateľské činnosti pri vyšetrení a ošetrení akútneho stavu na ambulantnom pracovisku detského urgentného príjmu.

Zamestnanecké výhody, benefity

rizikový príplatok podľa zaradenia na pracovisko;

  • motivačný príplatok podľa zaradenia na pracovisko až do výšky 95,- € mesačne;
  • rekondičné pobyty podľa zaradenia na pracovisko;
  • nenávratný náborový príspevok 1000,- € po nástupe;
  • osobné ohodnotenie a odmeny;
  • skrátený pracovný čas;
  • týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy a podľa pracovného zaradenia aj dodatková dovolenka navyše;
  • možnosť poskytnutia ubytovania;
  • stravovanie v jedálni NÚDCH (1,20 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.;
  • príspevok na rekreáciu;

práca v kolektíve špičkových odborníkov;

  • práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí;
  • možnosť rozvíjať sa profesne aj osobnostne v tíme;
  • podpora ďalšieho vzdelávania;
  • rôzne zamestnanecké benefity, karta Multisport, zvýhodnené ceny na kultúrne podujatia.
Výhodou je špecializácia v pediatrii

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme sestru s citlivým prístupom k pacientom.

Flexibilita a rýchle učenie sú pre nás dôležité.

Zodpovednosť a spoľahlivosť sú nevyhnutné.

Očakávame korektnosť a lojálny prístup k zamestnávateľovi.

Ochota spolupracovať v tíme je kľúčová.

Požadujeme ukončené stred. vzdelanie v odbore.

Nutnosťou je ovládanie softvéru na správu dokumentácie.

Výhodou je komunikácia v slovenskom a anglickom jazyku.

Schopnosť pracovať pod stresom a riešiť nečakané situácie.

Empatický a trpezlivý prístup k pacientom.

Maximálna povolená veľkosť súboru je 1 MB. Povolený formát .pdf, .doc a .docx.