Rádiologický technik

Miesto výkonu práce:
Limbová 1, Bratislava
Ponúkaná hrubá mzda:
– mesačná mzda s pohyblivými príplatkami od 1850€ do 2400€ – základná mzda od 1250€ do 1800€ podľa dosiahnutého vzdelania odbornej praxe
Dátum nástupu:
asap
Pracovný čas:
7,5 hod.
Vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky:
– citlivý prístup orientovaný na pacienta a jeho rodinu; – flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť; – zodpovednosť a spoľahlivosť; – korektnosť a lojálny prístup k zamestnávateľovi; – ochota spolupracovať v tíme.
Náplň práce:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: -samostatná odborná práca na základe individuálnych potrieb a výkonov podľa ordinácie lekára respektíve ambulanciách, na lôžkových, nemocničných oddeleniach; – príprava a asistencia pri náročných diapeutických výkonoch vykonávaných vrátane podielu na organizovaní, koordinovaní a vyhodnocovaní individuálnych plánov v rámci manažmentu práce RDG oddelenia; – samostatná odborná práca na CT meranie veľkostí, denzít a obsahov patológií, odborná práca s MPR rekonštrukciou, anatomická orientácia v priestore CT scanu; – samostatná odborná práca na MRI; – samostatná odborná práca na operačných a angiografických sálach, asistencia pri diagnostických činnostiach, teoretická a praktická príprava; asistujete pri zvlášť náročných kontrastných vyšetreniach.
Zamestnanecké výhody, benefity:
Zamestnanecké výhody, benefity: – rizikový príplatok podľa zaradenia na pracovisko; – rekondičné pobyty podľa zaradenia na pracovisko; – osobné ohodnotenie a odmeny; – skrátený pracovný čas; – týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy a podľa pracovného – zaradenia aj dodatková dovolenka navyše; – možnosť poskytnutia ubytovania; – stravovanie v jedálni NÚDCH (1,40 € je platba zamestnanca za stravný lístok); – príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.; – príspevok na rekreáciu; – práca v kolektíve špičkových odborníkov; – práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí; – možnosť rozvíjať sa profesne aj osobnostne v tíme; – podpora ďalšieho vzdelávania; – rôzne zamestnanecké benefity, karta Multisport, zvýhodnené ceny na kultúrne podujatia.

Pridaj sa k nám

Maximálna povolená veľkosť súboru je 1 MB. Povolený formát .pdf, .doc a .docx.