FARMACEUT

Miesto výkonu práce:
Národný ústav detských chorôb
Ponúkaná hrubá mzda:
od 1250
Dátum nástupu:
asap
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou vysokoškolské I. stupňa
Osobnostné predpoklady:
– bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace, – registrácia v stavovskej organizácii, špecializácia v odbore lekárenstvo, príp. technológia prípravy liekov je výhodou (nie je však podmienkou pre prijatie zamestnanca do pracovného pomeru)
Náplň práce:
Odborná práca pri zabezpečovaní, príprave a kontrole liekov, zabezpečovanie, uchovávanie a výdaj zdravotníckych pomôcok, infúznych roztokov a diagnostík vykonávané farmaceutickým laborantom; príprava infúznych roztokov v šaržiach a príprava parenterálnej výživy „all-in-one“ (TPV); spracovávanie žiadaniek v nemocničnom systéme; kontrola exspirácií, šarží a fyzického stavu liekov, zdravotníckych pomôcok a diagnostík; vydávanie zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne, ak má záujemca o prácu špecializáciu v špecializačnom odbore lekárenstvo, tak vydávať humánne lieky, ktorých výdaj nie je viazaný na lekársky predpis; poskytovanie odborného poradenstva pacientom s cieľom poučiť ich o dodržiavaní liečebného režimu, aj s ohľadom na prevenciu pri predchádzaní ochoreniam; zabezpečovanie správneho uchovávania a skladovania liekov, zdravotníckych pomôcok a diagnostík; v pracovnom procese dodržiavať zásady správnej lekárenskej praxe a ostatné legislatívne požiadavky.
Zamestnanecké výhody, benefity:
– stravovanie v závodnej jedálni (1,40 € je platba zamestnanca za stravný lístok); – skrátený pracovný čas; – týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy; – príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, regeneráciu pracovnej sily, odmena pri pracovnom výročí, atď.; – možnosť ubytovania; – podpora ďalšieho vzdelávania; – rôzne zamestnanecké benefity a zľavy, karta Multisport, zvýhodnené ceny na kultúrne podujatia.

Informácie o výberovom konaní

– bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace,

  • registrácia v stavovskej organizácii,
  • špecializácia v odbore lekárenstvo, príp. technológia prípravy liekov je výhodou (nie je však podmienkou pre prijatie zamestnanca do pracovného pomeru)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutický laborant; technik pre zdravotnícke pomôcky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

samostatnosť

Maximálna povolená veľkosť súboru je 1 MB. Povolený formát .pdf, .doc a .docx.